Wypożyczalnia namiotów Trójmiasto

Biała hala namiotowa

Białe hale namiotowe o wymiarach 6×12 m. Trwała wodoszczelna konstrukcja, idealnie nadaje się na przyjęcia w ogrodzie lub w plenerze. Dostępna z białymi ściankami lub z białymi zwiewnymi firanami. Hale namiotowe są montowane przez naszą obsługę we wskazanym miejscu dzień przed uroczystością.

wypożyczalnia-namiotów-trójmiasto

Namioty imprezowe

Białe namioty doskonale uchronią wszystkich gości przed słońcem, deszczem czy wiatrem. Dostępne w zestawie z białymi ścianami lub zwiewnymi zasłonami. Posiadamy dwa rozmiary namiotów: 3x3m ; 3x 4,5m.  Namiot wykonany jest z trwałego stelażu, który w prosty sposób rozłożą i złożą cztery osoby. Namiot posiada również regulowane nogi. Istnieje możliwość montażu i demontażu przez naszą obsługę.

Zobacz więcej naszych produktów dostępnych na wynajem

Namioty eventowe wynajem

Namiot imprezowy to znakomita opcja, gdy planujesz organizację wydarzeń na zewnątrz. Namiot eventowy uchroni Twoich gości przed słońcem, deszczem i wiatrem. Białe namioty eventowe pomieszczą  do 10 osób, możesz je ze sobą dowolnie łączyć. Namioty wyposażone są w białe ścianki lub białe zwiewne zasłony, które uchronią Cię od deszczu oraz wprowadzą niesamowity klimat. Wybrany przez Ciebie namiot rozstawi nasza obsługa, a nawet go udekoruje. Hale namiotowe oświetlone światłem stałym wprowadzi niepowtarzalny klimat na Twojej imprezie. Wypożycz dodatkowo dekoracje namiotu i stwórz niezapomniane przyjęcie. Zobacz nasze realizacje na Instagramie.

Wypożyczalnia hal namiotowych Trójmiasto

Wynajmij hale namiotowe na swoją uroczystość w ogrodzie. Wypożyczamy sprzęt na terenie Trójmiasta i okolic. Hale namiotowe buduje nasza obsługa. Ceny ustalamy indywidualnie z każdym klientem, tak aby dopasować je do Twoich potrzeb i Twojego wydarzenia.

Wypożyczalnia namiotów Trójmiasto
wynajem namiotów Trójmiasto