Wymarzony rustykalny wieczór panieński – sierpień 2020

rustykalny wieczor panienski zastawaslubna

Każda przyszła Panna Młoda potrzebuje odpocząć przed ślubem, ale także się wybawić ze swoimi przyjaciółkami i najlepszymi koleżankami. Kiedy otrzymaliśmy pytanie od świadkowej o pomoc przy organizacji wymarzonego wieczoru panieńskiego w rustykalnym klimacie – nie wahaliśmy się i od razu przeszliśmy do działania. W tym artykule dowiesz się, jak zorganizować rustykalny wieczór panieński dla swojej przyjaciółki we wspaniałym klimacie?

Rustykalne klimaty – znajdź piękne miejsce

Wybór miejsca był ukierunkowany na dwa aspekty – cisza i spokój. Szukaliśmy wspólnie z dziewczynami domku nad jeziorem lub w lesie, by nie przeszkadzać gospodarzom oraz sąsiadom. Po dość długich poszukiwaniach znaleźliśmy ustronnie położony dom w Brodniczce u sympatycznych gospodarzy. Dom był położony na skraju lasu, posiadał ogromy ogród, altankę i doskonale wpisał się w rustykalne klimaty.

rustykalny wieczór panieński

Dekoracje na wieczór panieński

Postanowiliśmy wraz ze świadkową podzielić swoje działania w poszukiwaniu inspiracji i ozdób w serwisach ogłoszeniowych. Wybrałyśmy lekkie i zwiewne ozdoby z naszej oferty. Rustykalne wazony, słoiczki z juta, złote butelki, drewniane pieńki oraz inne rustykalne dodatki doskonale komponowały się z papierową zastawą stołową. Dodatkowo, miejsce Panny Młodej zostało podkreślone złotym podtalerzem. Rustykalny wieczór panieński rozświetlały lampki, świece oraz kurtyna led. Na stole obok ozdób pojawiły się przygotowane przez firmę cateringową zimne przekąski oraz prezenty dla gości w formie małej buteleczki prosseco wraz ze słomką i winietką.  Namiot pod którym stał drewniany stół i ławki, został udekorowany zwiewnymi białymi zasłonami, które wprowadziły niesamowity efekt.

Magiczny wieczór panieński

Gdy Panna Młoda dotarła do domku, dziewczyny zadbały o jej wygląd. W pokoju przygotowanym dla Panny Młodej czekał wianek z żywych kwiatów wykonany przez Wiankiem Plecione Olsztyn. Gdy rozpoczęła się impreza i poleciał w powietrze korek Prosseco zaczęła dziać się magia. Jedną z głównych atrakcji wymyśloną przez naszą ekipę była altanka ozdobiona kurtyną led, na której zawisły zdjęcia Panny Młodej z okresu dzieciństwa, liceum oraz studiów. Dodatkowo, obok położyliśmy księgę w której znalazły się zdjęcia wykonane aparatem typu Instax podczas trwania imprezy. Taka forma albumu to cudowna pamiątka na lata. Obok altanki przygotowany został również drink bar, na którym umieszczone zostały alkohole, mięta. Całość ozdobiły lampki oraz rustykalne słoiki ze świecami.

Atrakcje na wieczór panieński

Przy organizacji wieczoru panieńskiego warto zapytać Pannę Młodą jakie ma marzenia i plany co do imprezy. W tym przypadku było pewne, że mają być zabawy kobiece, bez przepychu i ze smakiem. Pierwszą integrującą grą dla dziewczyn była zabawa ze sznurkiem.  Dziewczyny miały odciąć jak najdłuższy odcinek sznurka. Następnie musiały się przedstawić nawijając sznurek na palec. Ta zabawa to doskonała integracja oraz zapoznanie dziewczyn. Dodatkowo, Panna Młoda opowiedziała swoją historię każdej z #teambride.

Główną atrakcją podczas trwania wieczoru panieńskiego był pokaz filmu, który został nagrany przez Pana Młodego. Przygotowaliśmy wraz z dziewczynami ekran niczym z Pinteresta. Białe prześcieradło, kije do miotły, trytki, girlandy balonowe, światełka, koce oraz rzutnik, to marzenie niejednej z dziewczyn. Na marginesie wspomnimy, że noc była gwieździsta oraz bardzo ciepła. Puszczony film z odpowiedziami na zadane wcześniej pytania wywołał masę pozytywnych emocji.

atrakcje na wieczor panienski 1

Rustykalny wieczór panieński dla Ciebie

Zorganizowany przy naszej pomocy rustyklany wieczór panieński pozostanie na długo w naszej pamięci. Dziękujemy za współpracę z najlepszym #teambride oraz ze świadkową. To był przepiękny weekend przepełniony łzami wzruszenia, uśmiechami, muzyką oraz tańcem. Jeżeli, potrzebujesz pomocy przy organizacji wieczoru panieńskiego dla swojej przyjaciółki na terenie Trójmiasta i okolic – napisz do nas. Pomożemy Ci stworzyć imprezę marzeń! Zastawa Ślubna to nie tylko pomoc przy organizacji imprez, ale także nietypowa wypożyczalnia dekoracji ślubnych oraz zastaw stołowych na Twoje przyjęcie. Planujesz ślub i wesele – sprawdź naszą ofertę rustykalnych dekoracji na Twoje przyjęcie okolicznościowe.

Szukasz inspiracji na swoją imprezę? A może chcesz zobaczyć nasze realizacje?

Śledź nasze profile społecznościowe – Instagram, Facebook, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Możesz również skontaktować się z naszym zespołem, który pomoże Ci zorganizować rustykalny wieczór panieński dla Twojej przyjaciółki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *